Araz İş Makinaları Kiralama

Hizmet Saatleri - 08:00-19:00

Telefon

0532 257 99 26

Telefon
Fiyat Alın
küçükçekmece kiralik manitou forklift

Küçükçekmece Manitou Forklift Kiralama

Küçükçekmece Manitou Forklift Kiralama

Pratik kullanım imkanı sunan manitoular, yük taşıma işlemlerinin pratik bir şekilde yapılmasında önemli rol oynamaktadır. Bu pahalı makineleri uygun fiyata kiralamak, firmalar için etkili çözüm seçeneğidir. Bu makinelerde servis imkanı bulunmaktadır. Servis işlemlerinde yedek parça temin işlemleri de sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Küçükçekmece manito forklift kiralama sektörü, yük taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinde etkili rol oynamaktadır.

Küçükçekmece Manito Kiralama

Günlük ve saatlik kiralama seçeneklerinin popüler olduğu manito kiralama işlemleri, yüksek noktalara yük çıkarma işlemini kolaylaştırmaktadır. Dört ton kaldırma kapasitesine sahip Küçükçekmece Manitou forklift kiralama araçları, 18 metreden 30 metreye kadar kolaylıkla yük çıkarmaktadır.

Geri geri ve dönüşlerde mükemmel manevra kabiliyetine sahip bu makineler, sınıfının en kullanışlı ve en pratik seçeneklerinden biridir.

Manevra kabiliyetinin yanı sıra;

  • Şasesi dardır,
  • Direksiyonu kilitli özelliklere sahiptir,
  • Ayrıca direksiyonda 3 mod bulunmaktadır,
  • Görüş kabiliyeti oldukça geniştir,
  • Saha güvenliği için gerekli tertibata sahiptir,
  • Tavan kısmının koruma barları bulunmaktadır.

Bütün bu özellikler, dar alanda kolay taşıma imkanı sunmaktadır. En dar yerlerde, bu teleskopik makineler, profesyonel taşıma imkanı sunmaktadır. Kurumsal anlamda pratik çözüm üreten bu makineler, işletmelerin yükleme işlemini sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

Küçükçekmece Manitou Forklift Kiralama

Pratik yük taşıma seçeneği sunan bu forklift makineleri, düşük motor gücüne rağmen yüksek noktalara kolaylıkla yük çıkarmaktadır. Transmisyon bağlantı kesme düğmesi sayesinde makinenin çalışma kapasitesi artmaktadır. Ayrıca bu forkliftlerin uzun aksları, dengesinin maksimum seviyeye çıkmasında önemli rol oynamaktadır. Manevra kabiliyeti, maksimum yük kaldırma gücü ve pratik kullanım özellikleri, bu makinelerin tercih edilmesinde önemli rol oynamaktadır.

Yük kaldırma ile ilgili çözüm seçeneklerinde ilk sırayı alan forlift dünyası, nakliye dünyasının hızlanmasında önemli rol oynamıştır. Küçükçekmece manitou araçları, forklift dünyasının en çok tercih edilen seçenekleri arasında yer almaktadır. Tabela, eşya indirme ve klima montaj işlemlerinde çözüm üreten bu makineler, kapasite bakımından sınıfının en iyisidir.

Küçükçekmece Manitou

Bu makinelerin kiralanması, satın alınmasından çok daha karlıdır. Özellikle kısa süreli işlemlerde kiralama işlemleri işletmeler için kar anlamına gelmektedir.

Manitou kiralamanın avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Maliyetli olan satın alma işlemlerine nazaran kiralama işlemleri çok daha ekonomiktir.
  • Satın alma işlemlerinde, eleman, yedek parça, servis ve diğer masraflar maliyeti artırmaktadır.
  • Kiralama işlemlerinde müşteri sadece kira ücretini ödemektedir. Makinenin resmi ve bütün sanayi bakımları firmaya aittir.
  • Arıza durumunda firma yeni bir makineyi adresinize göndermektedir.

Kiralama seçenekleriyle yük taşıma işleminin maliyetini minimum seviyeye indirebilirsiniz. Ayrıca firma yılın her gününde istediğiniz adrese foklifti teslim etmektedir. Forkliftlerin sanayi bakımları, temizlik işlemleri ve eleman masrafları firmaya aittir. Saatlik ve günlük kiralama işlemlerinde, günlük veya saatlik kiralama bedeli dikkate alınmaktadır.

 

Leave a Comment

Manitou Forklift, Forklift, Kazıma Yükleme, Nakliye, Sepetli Vinç, Lovbet

Saatlik günlük haftalık ve aylık kiralamalar için hemen bizi arayın

Call Now ButtonTıkla Ara